Moje zdjęcia i tapety

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by Zdjęcie profilowe ewizehaf ewizehaf 1 week, 1 day ago.

• Author
    Zdjęcie profilowe ewizehaf
    ewizehaf
    Participant

Moją największą pasją jest fotografia. Niemal codziennie staram się mieć przy sobie aparat albo chociaż telefon komórkowy z aparatem. W ten sposób mogę być przygotowany na każdą okoliczność i utrwalić niespodziewany moment. Lubię fotografię, gdyż pozwala na zatrzymanie na dłuższy czas chwili, nawet szalenie krótkiej. Dzięki zdjęciom może ona pozostać z nami na bardzo długo. Nawet z pozoru tak błahe zdarzenia jak zachód słońca, warte są zrobienia zdjęcia. Warto pamiętać, że nigdy nic nie zdarza się dwa razy w taki sam sposób – a zwłaszcza zjawiska przyrodnicze. Z tego powodu noszenie przy sobie aparatu jest całkowicie uzasadnione. Fotografia pozwala utrwalić miejsca, przedmioty, kwiaty lub zwierzęta – wszystko, co pojawia się na naszej drodze. Nasza pamięć okazuje się zawodna i często nie jesteśmy w stanie odtworzyć wszystkich szczegółów. Co innego zdjęcia lub tapety na pulpit np. tutaj „dobra strona z tapetami na pulpit „– to kopia rzeczywistości, bez względu na to, kiedy dana chwila się zdarzyła. Oczywiście w zrobieniu zdjęcia nie chodzi wyłącznie o wciśnięcie spustu migawki. Ważne są także emocje, jakie nam w danym momencie towarzyszą – a mogą być różne. Radość, zachwyt, być może strach czy zdenerwowanie – oglądając fotografie, możemy na nowo przywołać wszystkie te uczucia. Oto powód, dla którego myślę, że fotografia to coś niesamowitego. Coś, co trudno jest dokładnie opisać słowami. Fotografię powinno się po prostu poczuć samemu. Każdy ma odmienny styl fotografowania. Każdy jest jednak unikatowy, oryginalny i cudowny.<br>

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.