Legendarne Karty #8 – Makoa

img
Kwi
24

Jesteście nowi i polubiliście grę Makoą, lecz nie za bardzo wiecie jaką legendarną kartę wybrać na początku meczu? W takim razie zapraszam do lektury!


LEWIATAN (LEVIATHAN)

Karta daje Naszemu żółwiowi dodatkowe 1500 HP. Oznacza to, że będziemy mieli aż 6300 bazowego HP, a po użyciu umiejętności specjalnej aż 11300. Jednak czy karta daje daje jakąś zauważalną przewagę nad przeciwnikiem? Można próbować kupna Dopalacza Morale (Morale Boost), by aktywować umiejętność specjalną częściej. Wtedy bonus HP mógłby być zauważalny, lecz to pozostawiam już do oceny Wam.


PÓŁSKORUPA (HALF SHELL)

Dzięki tej karcie Makoa stawia swoją tarczę na ziemi i nie przemieszcza się z nią. Co Nam to daje w praktyce? Większą mobilność, ponieważ normalnie, używając Skorupy Ochronnej [Q] jesteśmy bezbronni, jeśli przeciwnik przekroczy Naszą barierę. Z tą kartą zaś nie musimy się o to martwić, ponieważ po postawieniu tarczy na ziemi możemy bez przeszkód pomagać drużynie w przejęciu punktu i nie tylko, zapewniając ochronę z każdej strony. Karta sprawdzi się idealnie, jeśli lubujecie się w byciu stuprocentowym tankiem.


SKUBANIE (PLUCK)

Najczęściej wybierana legenda na tej postaci, ze względu na mocne wzmocnienie obrażeń Naszej broni podstawowej, po użyciu Drenującej Kotwicy [PPM]. Po przyciągnięciu przeciwnik jest praktycznie martwy, ponieważ dostaje od Nas w twarz obrażeniami równymi 1170, a dodatkowo któryś z Naszych sojuszników może z łatwością go dobić. Przy tej karcie kluczowa jest wysoka skuteczność trafień, dlatego ćwiczcie celność.


MÓJ WYBÓR

Moim jedynym i niezastąpionym wyborem jest oczywiście SKUBANIE (PLUCK), ponieważ jestem typem gracza, który lubuje się w sianiu zniszczenia. Kocham wbijać się we wrogów i masakrować obrażeniami, a legenda ta daje mi tych możliwości aż nadto. W dodatku przy dobrej celności można znacząco przechylić szalę zwycięstwa na stronę Naszą i sojuszników. Pozostałe legendy są dla mnie zwyczajnie słabe i ciężko zdobyć dzięki nim większą przewagę nad przeciwnikami, bo np. LEWIATAN (LEVIATHAN) sprawi jedynie, że jedynie postoimy na punkcie 2-3 sekundy dłużej przy mocnym ostrzale. A co Wy myślicie? Której karty Wy używacie i dlaczego? Piszcie! 😀


FACEBOOK
GRUPA
STRONA WWW
YOUTUBE

TWITCH